Nowy turniej już dostępny

Pokaż Magdzie Gessler, że potrafisz urządzać imprezy w turnieju o nazwie “Najlepszy gospodarz” i wygraj wspaniałe nagrody!

Mój Panie, nadszedł czas, aby urządzić największą ucztę! Trzeba pokazać pozostałym, że wiemy najlepiej jak się bawić. Przygotujmy tyle jedzenia i picia, ile tylko się da. Nasi poddani muszą w końcu się zabawić!

Informacje o turnieju

Nazwa: Najlepszy gospodarz
Cel: Zdobądź jak najwięcej punktów honoru poprzez Ucztowanie
Czas: 18 lutego od 11:00 –  25 lutego do 11:00
Minimalna ilość potrzebna do nagrody:  50 punktów honoru

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!