Nowy turniej już dostępny

Rozpocznij rok 2020 od wielkiej walki z lordami SI w najnowszym turnieju!

Panie, nadszedł czas, aby pokazać Wilkowi i jego sojusznikom kto tu rządzi! Jednak zamiast atakować ich zamki, po prostu przekażmy im wiadomość: każdy żołnierz SI, który pojawi się na naszych ziemiach, zostanie zabity! Pokonajmy jak najwięcej jednostek SI, aby wygrać nagrody w turnieju.

Detale turnieju:
Nazwa: Eksterminacja SI
Cel: Najwięcej zabitych jednostek wroga (SI)
Start: 14 stycznia 11:00
Koniec: 21 stycznia 11:00
Minimalna wartość do nagrody: 500 zabitych jednostek wroga (SI)

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!