Ważna informacja odnośnie Twojego konta w Stronghold Kingdoms

Ten post ma na celu zwrócić uwagę na możliwy problem z Twoimi danymi powiązanymi z kontem Stronghold Kingdoms. Rozumiemy, że Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc chcemy, abyś wiedział, że bierzemy odpowiedzialność za Twoje dane osobiste. 

W zeszłym roku, dokładnie 4 lipca 2018 roku, doświadczyliśmy kradzieży danych przez osoby, które znalazły luki w naszych zabezpieczeniach. Dane, które zostały skradzione dotyczą wyłącznie gry Stronghold Kingdoms i są to adresy-email, nazwy użytkowników oraz zaszyfrowane hasła. Nie przechowujemy żadnych danych finansowych, gdyż wszystkie transakcje odbywają się poprzez zewnętrzne platformy (np. PayPal), więc takie dane nigdy nie były zagrożone. 

Wszelkie luki w zabezpieczeniach zostały usunięte. Opublikowaliśmy wcześniej informację na ten temat, można ją znaleźć tutaj 

Jednakże dowiedzieliśmy się, że niektóre ze skradzionych haseł zostały rozszyfrowane i rozpowszechnione publicznie. Z tego powodu uznaliśmy, że należy ponownie opisać ten problem. 

Jeśli założyłeś konto w grze przed 4 lipca 2018 roku i nie zmieniłeś jeszcze hasła, prosimy, aby to zrobić w tej chwili. Poprzednie hasło nie powinno być więcej używane w połączeniu ze skradzionym adresem e-mail. 

Możemy jedynie zapewnić, że ciężko pracujemy, aby chronić dane naszych graczy. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz usunąć swoje dane i całe konto z gry Stronghold Kingdoms, prosimy o kontakt pod adresem dataprotection@fireflyworlds.com podając swój adres e-mail oraz nazwę użytkownika. Dodatkowo, zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi dobrego hasła do gry Stronghold Kingdoms. 

Dziękujemy,

Zespół Firefly