Firefly Studios ujawnia grę Twierdza: Władcy

Firefly Studios ogłasza najnowszą część serii o nazwie Twierdza: Władcy.

Oblegaj wielkich chanów, generałów cesarza i shogunów w grze Twierdza: Władcy, kolejnej grze strategicznej o budowaniu zamków. Dowódź władcami SI na polu bitwy budując w międzyczasie zamek i tworząc nowe machiny oblężnicze!

Po raz pierwszy w historii serii, Twierdza: Władcy pozwala graczom rekrutować, ulepszać i dowodzić władcami SI na polu bitwy. Każdy władca zwiększa Twą waleczność dzięki swoim unikalnym zaletom, charakterowi i ulepszalnym zdolnościom. Wykorzystaj ich w swoim przemyśle, umocnij granice, twórz nowe bronie albo przeprowadź wspólny atak! Każda misja kampanii, potyczka lub gra multiplayer oznacza pewną liczbę władców, którymi możesz dowodzić, wprowadzając nowy rodzaj strategii do gry.

Kolejna odsłona znanej serii od Firefly Studios, Twierdza: Władcy jest pierwszą grą Firefly, która odwzorowuje budowę zamków z Dalekiego Wschodu. Władcy pozwalają na dowodzenie mongołami, cesarskimi wojownikami, czy samurajami podczas oblegania japońskich zamków i chińskich miast. Oblegaj władców znanych z historii korzystając z nowych machin oblężniczych, klasycznych jednostek i całkiem nowej możliwości grania w Twierdzę.

PODBIJAJ I DOWÓDŹ WATAŻKAMI na polu bitwy, odblokowując potężne zamki, armie i umiejętności.

REKRUTUJ NOWE JEDNOSTKI wliczając w to łuczników mongolskich, cesarskich lansjerów, zdyscyplinowanych samurajów i klasycznych drabiniarzy.

PODBIJAJ MIASTA w historycznych kampaniach od Chin z III wieku p.n.e., do szogunatu  i powstania imperium mongolskiego.

NISZCZ SWOICH WROGÓW przy pomocy prochu i nowych machin oblężniczych, takich jak lanca ognista, wieże oblężnicze i płonące woły!

ZOSTAŃ NAJLEPSZYM LORDEM poprzez strach lub uwielbienie, korzystając z różnych średniowiecznych rozrywek, podatków i tortur.

Dodaj do listy życzeń na Steam klikając tutaj!