Kolejny turniej

Wspieraj rozwój stolic i walcz o wspaniałe nagrody w nowym turnieju!

Panie, nadszedł czas, aby pokazać jak wielkie masz serce. Królestwo potrzebuje Twojej pomocy w rozwoju stolic. 16 kwietnia zostaną nagrodzeni ci lordowie, którzy dostarczą jak najwięcej surowców. Przekażmy do wszystkich stolic, co tylko możemy!

Informacje o turnieju
Nazwa: Dobroczynność
Cel: Przekaż jak najwięcej pakietów surowców do stolic przed końcem turnieju
Start: 9 kwietnia, 12:00
Koniec: 16 kwietnia, 12:00
Minimalny wynik wymagany do otrzymania nagrody: Przekazanie 1000 pakietów

Uwaga: Twój wynik uzależniony jest od ilości przekazanych pakietów surowców. Ilość surowców w jednym pakiecie zależy od rodzaju surowca, np. 1000 drewna to 1 pakiet, 200 żelaza to 1 pakiet. Możesz sprawdzić pełną listę pakietów na oficjalnie stronie Wiki.

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!