Nowy turniej

Walcz z przeciwnikami komputerowymi i niszcz ich zamki, aby zdobyć nagrody, zanim zakończy się turniej.

Panie, czas udać się na łowy! Za długo już Wilk i jego sojusznicy rabowali nasze wioski. Ruszmy do boju i pokonajmy jak najwięcej żołnierzy naszych wrogów. Zabij jak najwięcej wrogich jednostek jako atakujący w najnowszym turnieju.

Informacje o turnieju

Nazwa: Eksterminacja SI
Cel: Zabij jak najwięcej jednostek przeciwników komputerowych jako atakujący
Start: 19 marca o 11:00
Koniec: 26 marca o 11:00
Minimalne wymagania do nagrody: 500 zabitych jednostek wroga

Uwaga: Twój wynik dotyczy wyłącznie jednostek zabitych podczas atakowania zamków przeciwników komputerowych, takich jak zamki Szczura, Węża, Wieprza, Wilka, zamki ze skarbami oraz zamki Paladyna. Jednostki zabite podczas atakowania obozów bandytów i legowisk wilków nie zaliczają się do turnieju.

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!