Nowy świat już dostępny

Nasz pierwszy azjatycki serwer “China 1” jest już otwarty dla wszystkich graczy!

Nowa mapa?

Tak, mój Panie! W związku z dużymi prośbami, zdecydowaliśmy się otworzyć kolejny serwer z całkiem nową mapą. Nowy świat skupia się na królestwie Chin i posiada kilka państw, które możecie podbić – Północna i Południowa Korea, Japonia, Mongolia i Tajwan.

Czy każdy może dołączyć?

Oczywiście, mój Panie! Każdy gracz może dołączyć do serwera “China 1”, niezależnie od tego, czy gra na komputerze, czy na urządzeniu mobilnym. Poniżej znajduje się instrukcja, co należy zrobić, aby dołączyć.

Jak dołączyć do serwera “China 1”?

PC:

  1. Zaloguj się do klienta gry i kliknij przycisk “Wybierz świat”
  2. Znajdź serwer “China 1” i wciśnij przycisk “Dołącz”

Android/iOS/Mac

  1. Włącz aplikację Stronghold Kingdoms
  2. Wciśnij przycisk “Menu”
  3. Wciśnij przycisk “Zamień światy”
  4. Znajdź serwer “China 1”

Jeśli dalej nie widzisz tego serwera, wciśnij przycisk “Język” i wybierz ikonkę Ziemi.

Co dalej?

“China 1” to pierwszy z kilku nowych światów zaplanowanych w Stronghold Kingdoms na ten rok. Zapewniamy Was, że ciągle chcemy aktualizować grę i tworzyć ją wspólnie z wierną społecznością. W tym roku pojawi się kilka większych aktualizacji oraz całkiem nowe serwery.

Czy wygrałem darmowe karty?

Z okazji otwarcia nowego serwera, mieliśmy ostatnio konkurs, w którym 50 osób mogło wygrać wspaniałe nagrody. Poniżej znajduje się lista zwycięzców, którzy otrzymali już karty i żetony Premium na swoje konta:

megrelski123, LUCILELACINGLEE, Grex2015, Wesley762, King Merstone, gogi7, Amrah, -VID-, Copax, Lord.Fantini, captain ricard, Vaduziak, antho460, koresh86, nidrieder, garthallus, megaprime, Divine4ngel, DynaToniC, Sir Rude, DoinksTheClown, Kile12345, RUS_Demon, jacytar, Kingpin9410, Retry_fc, Aelara, the real kunight, SByat0Gop, LadyXena,tempest1, Zikk21, Insanefungus, Wazupy99, gilly666, Sergey_Black, N008er, MaestrooCZ, X Dlima Wahbi X, SaraRoman, Drukpa Kyagu, 0Unknown0, Mistigirl, SilvioBerlusconi, San Zayp, Jantoro, Beast647, Leavitt1726, atron warrior, captain jeanmi

Nie udało się tym razem? Obserwuj nasz profil na Facebooku i dołącz do przyszłych konkursów jako pierwszy!