Kolejny turniej

Oblegaj stolice i zdobywaj flagi przed końcem turnieju

Panie, przenieśmy walkę do dużych miast! Atakujmy stolice i przejmujmy flagi, aby wspinać się po szczeblach rankingu w najnowszym turnieju:

Informacje o turnieju

Nazwa: Kradzież ze stolicy
Cel: Przejmuj jak najwięcej flag ze stolic zanim zakończy się turniej
Start: 19 lutego o 16:00
Koniec: 26 lutego o 16:00
Wymagania dotyczące najmniejszej nagrody: 100 flag

Uwaga: Wynik zależny jest od flag zdobytych przy użyciu wojsk z Twoich wiosek. Korzystanie z wojsk ze stolic nie jest wliczane do turnieju.

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!