Kolejny turniej

Pokonaj wrogie jednostki podczas obrony swojego zamku i zdobądź nagrody w turnieju, który trwa do 29 stycznia.

Po ostatnim, spokojnym turnieju przyszedł czas na prawdziwe wyzwanie, mój Panie. Wykaż się jako znakomity konstruktor zamków w pierwszym turnieju tego roku:

Szczegóły turnieju
Nazwa: Zapraszam do bitwy!
Cel: Zabij jak najwięcej jednostek podczas obrony zamku przed końcem turnieju
Start: 22 stycznia o 11:00
Koniec: 29 stycznia o 11:00
Wymagania dotyczące najmniejszej nagrody: 500 zabitych jednostek

Uwaga: Wynik zliczany jest w przypadku ataków na Twoje własne wioski. Liczą się ataki żywych graczy oraz przeciwników komputerowych. Obrona stolic nie jest wliczana do turnieju.

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!