Nowy Turniej

Na koń! Zbieraj surowce na mapie przy pomocy zwiadowców, pnij się w rankingu kolejnego turnieju i odbierz nagrody przed 11 grudnia.

Po ostatnim turnieju, w którym tysiące lordów i dam zdobyło wspaniałe nagrody, przyszedł czas na kolejne wyzwanie w Stronghold Kingdoms:

Szczegóły turnieju

Nazwa: Szał poszukiwań

Cel: Zbieraj surowce na mapie przy pomocy zwiadowców

Start: 6 grudnia, 16:00

Koniec: 11 grudnia, 16:00

Minimalny wynik potrzeby do zdobycia nagrody: 100 pakietów

Największa nagroda: 100000 złota, 10000 punktów wiary, 1 30-dniowy żeton Premium, 1 obrót kołem nagród poziomu 5, 5 nadzwyczajnych losowych pakietów kart, 1 karta “Ogiery arabskie”, 5 kart “Mistrzowski projektant zamków”

Uwaga: Twój wynik w turnieju “Szał poszukiwań” uzależniony jest od zdobytych pakietów, a nie ilości pozyskanych surowców. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na oficjalniej Wiki Stronghold Kingdoms – https://strongholdkingdoms-pl.gamepedia.com/Pakiety

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!