Zaczyna się Twoja podróż…

Panie, widzę, że zaczynasz nową przygodę. Tym razem możesz stać się władcą, którego będą wielbić tysiące innych lordów. Pozwól, że pomogę Ci podczas tej przygody!

 

Jaki jest cel w Stronghold Kingdoms?
Dominacja na świecie! Oczywiście jest to powiązane z budowaniem wioski od podstaw, odkrywaniem nowych technologii i szukaniem sojuszników. Gra pozwala na wybór wielu dróg rozwoju, możesz być rolnikiem, dyplomatą, kupcem albo wojownikiem.

Czy mogę zarządzać swoim królestwem z różnych urządzeń?
Oczywiście, mój Panie. Możesz grać w Stronghold Kingdoms na komputerach PC oraz Mac, a także na urządzeniach z systemem iOS i Android. Sprawdź oficjalną stronę gry w celu znalezienia odpowiednich linków.

Czy są dostępne inne światy? Czy różnią się czymś od obecnego?
Gra posiada wiele różnorodnych światów, które mogą różnić się mapą lub rodzajem rozgrywki. W każdej chwili możesz dołączyć do innego świata, aby rozpocząć swoją podróż od podstaw. (Uwaga: Niektóre światy nie są dostępne na każdym urządzeniu)

Gdzie znajdę więcej informacji o rozgrywce?
Jeśli masz dodatkowe pytania o różnych aspektach Stronghold Kingdoms, szukaj znaku ? na każdym ekranie, który Cię interesuje. Zawsze możesz też sprawdzić oficjalną stronę Wiki Stronghold Kingdoms

Z poważaniem,
Twój Skryba