Aktualizacja już dostępna

Walcz z innymi lordami, wspinaj się w rankingu i wygrywaj wspaniałe nagrody!

Dołącz do ulubionego serwera i walcz o nagrody wykonując konkretne zadanie. Nie wiesz jak działają turnieje? Zobacz jak Nick wyjaśnia na czym polega nowa aktualizacja:

Czym jest turniej?

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których gracze rywalizują ze sobą wykonując konkretne zadanie. Zaczynając od Kontroli Kłów, turnieje będą dotyczyły różnych aspektów gry Stronghold Kingdoms, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie!

Jestem tylko Kmiotkiem! Jak mam pokonać Księcia?

Nie musisz! Aby mieć pewność, że gracze mają równe szanse, podzieliliśmy rankingi turniejowe na kilka kategorii. Podział zależny jest od rangi danego gracza:

  • Plebejusze – gracze z rangą od Głupka wioskowego (1) do Drobnego ziemianina (11)
  • Szlachta – gracze z rangą od Wójta (12) do Barona (17)
  • Magnateria – gracze z rangą Wicehrabia (18) lub wyższą

Jak dołączyć do turnieju?

To bardzo proste! Każdy gracz dołączany jest automatycznie do turnieju, gdy tylko wykona aktywność związaną z zadaniem, np. jeśli turniej dotyczy zabijania wilków, wystarczy zabić jednego wilka, aby Twoja nazwa pojawiła się w rankingu.

Dobra, to co z tymi nagrodami?

Wszyscy gracze rywalizują ze sobą o nagrody podzielona na trzy kategorie. Pierwsze dwie zależne są od pozycji w rankingu, natomiast trzecia kategoria nagrody jest przyznawana wszystkim graczom, którzy spełnili minimalne wymogi, np. zabili 500 wilków.

Czyli mogę wygrać nagrody bez zdobywania pierwszego miejsca?

Tak! Oczywiście lepsze nagrody przyznawane są za zajmowanie najwyższych miejsc w rankingu, jednak szanse na jakąkolwiek nagrodę ma każdy uczestnik turnieju. Minimalne wymogi są również dostosowywane do poszczególnych kategorii, aby każdy gracz, niezależnie od swojej rangi miał równą szansę.

Wspaniale! Co mogę wygrać?

Turniej “Kontrola Kłów” przewiduje takie nagrody jak pakiety kart, żetony Premium, koła z nagrodami, punkty wiary, złoto oraz potężne karty. Przyszłe turnieje mogą mieć zupełnie inne nagrody.

Skąd będę wiedział, że turniej już się zaczął?

Turnieje będą pojawiały się w tym samym czasie na każdym serwerze. Zobaczycie wtedy ikonkę turnieju w lewym, dolnym rogu ekranu z mapą świata.

Jakieś porady w jaki sposób mam wygrywać?

Tak jak ze zwykłymi zadaniami, w turniejach liczy się dobra znajomość gry. Musisz poznać wszystkie aspekty rozgrywki, aby mieć szansę na zwycięstwo w każdym turnieju. Naucz się skutecznie walczyć z wrogiem, przygotuj wioski na dobrą produkcję surowców lub ulepsz swój zamek.

Czy mogę walczyć w turnieju będąc poza domem?

Fantastyczne pytanie, Panie! Stronghold Kingdoms jest dostępne na telefony z systemem iOS i Android, więc możesz grać w każdym momencie!

Gdzie mogę dowiedzieć się jeszcze więcej?

Sprawdźcie oficjalną Wiki Stronghold Kingdoms, aby poznać dodatkowe informacje o turniejach.

Jeśli macie jakieś sugestie lub pytania, piszcie śmiało w komentarzach w naszych mediach społecznościowych!