Nowe zasady światów Era

Nowa aktualizacja wprowadza zmiany do światów Era i dodaje nową wersję na komputery Mac!

Wprowadziliśmy zmiany do światów Era, aby ułatwić rozgrywkę nowym graczom, jednocześnie usprawniając rozgrywkę dla naszych weteranów. Wszystkie zmiany zostały zasugerowane przez graczy na forum oraz w naszych mediach społecznościowych. Dziękujemy!

Światy Era

  • Zmniejszono rangę potrzebną do burzenia wiosek – Nie możesz się doczekać, aby zniszczyć wioski wroga? Nie denerwuj się! Od teraz możecie to robić po osiągnięciu rangi Hrabia. Zmniejszyliśmy to wymaganie, aby dać graczom możliwość szybszego doświadczenia wszystkich opcji wojennych.
  • Zwiększono koszt plądrowania – poprzedni koszt za bardzo ułatwiał plądrowanie wiosek wrogich graczy na światach Era. Musieliśmy to zmienić, aby ta opcja nie była za bardzo nadużywana przez graczy.
  • Zmniejszono koszt budowy budynków gminnych – Ilość flag potrzebna do postawienia budynków produkcyjnych w gminie została zmniejszona.
  • Zwiększono ilość punktów chwały potrzebną do wygrania rundy– Domy będą teraz potrzebować 25% więcej punktów chwały na serwerach Europe oraz 100% więcej chwały na serwerach Global Conflict oraz Global Realms.

 

Nowe światy (już wkrótce)

Dziękujemy wszystkim za dzielenie się swoimi spostrzeżeniami odnośnie gry. Zapewniamy, że w tym roku otrzymacie jeszcze kilka aktualizacji! Zagracie na nowych serwerach, nowych światach o odmiennej rozgrywce i posmakujecie nowego Systemu Wydarzeń. Przygotuj się, Panie! Krążą plotki, że nasz największy wróg planuje swój powrót…