Witaj w grze Stronghold Kingdoms

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki, dyskusje oraz porady możesz znaleźć pod adresem forum.strongholdkingdoms.com/pl, gdzie możesz się zalogować za pomocą swojej nazwy gracza i hasła.

Pomoc w kwestiach związanych z rozgrywką znajdziesz pod adresem pomoc.strongholdkingdoms.com. Możesz też poprosić o pomoc innych graczy na globalnym czacie, który jest dostępny w menu Ustawienia w prawym górnym rogu aplikacji klienckiej.

Z Pomocą techniczną należy kontaktować się wyłącznie w kwestiach związanych z płatnością, błędami w oprogramowaniu lub poważnymi błędami w grze – support.strongholdkingdoms.com

Najnowsze wiadomości, informacje i konkursy związane z grą Stronghold Kingdoms można znaleźć na naszej stronie na Facebooku – facebook.com/strongholdkingdoms.

Najnowsze informacje o grze można znaleźć na Twitterze, śledząc @fireflyworlds

Zaczyna się Twoja podróż…

Panie, widzę, że zaczynasz nową przygodę. Tym razem możesz stać się władcą, którego będą wielbić tysiące innych lordów. Pozwól, że pomogę Ci podczas tej przygody!

 

Jaki jest cel w Stronghold Kingdoms?
Dominacja na świecie! Oczywiście jest to powiązane z budowaniem wioski od podstaw, odkrywaniem nowych technologii i szukaniem sojuszników. Gra pozwala na wybór wielu dróg rozwoju, możesz być rolnikiem, dyplomatą, kupcem albo wojownikiem.

Czy mogę zarządzać swoim królestwem z różnych urządzeń?
Oczywiście, mój Panie. Możesz grać w Stronghold Kingdoms na komputerach PC oraz Mac, a także na urządzeniach z systemem iOS i Android. Sprawdź oficjalną stronę gry w celu znalezienia odpowiednich linków.

Czy są dostępne inne światy? Czy różnią się czymś od obecnego?
Gra posiada wiele różnorodnych światów, które mogą różnić się mapą lub rodzajem rozgrywki. W każdej chwili możesz dołączyć do innego świata, aby rozpocząć swoją podróż od podstaw. (Uwaga: Niektóre światy nie są dostępne na każdym urządzeniu)

Gdzie znajdę więcej informacji o rozgrywce?
Jeśli masz dodatkowe pytania o różnych aspektach Stronghold Kingdoms, szukaj znaku ? na każdym ekranie, który Cię interesuje. Zawsze możesz też sprawdzić oficjalną stronę Wiki Stronghold Kingdoms

Z poważaniem,
Twój Skryba

Aktualizacja dodająca Turnieje

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których wszyscy gracze z danego serwera rywalizują w konkretnym zadaniu, np. liczba zabitych wilków. Te aktywności dotyczą praktycznie każdego aspektu gry Stronghold Kingdoms, dlatego każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Turnieje to połączenie krótkich zadań i rywalizacji na całym serwerze, jak w przypadku światów Domination. Wspomnieliśmy o nagrodach? Zalogujcie się do gry i weźcie udział w turnieju, aby wygrać coś dla siebie!

https://strongholdkingdoms-pl.gamepedia.com/Turniej