Ważna informacja odnośnie Twojego konta w Stronghold Kingdoms

Ten post ma na celu zwrócić uwagę na możliwy problem z Twoimi danymi powiązanymi z kontem Stronghold Kingdoms. Rozumiemy, że Twoja prywatność i bezpieczeństwo jest najważniejsze, więc chcemy, abyś wiedział, że bierzemy odpowiedzialność za Twoje dane osobiste. 

W zeszłym roku, dokładnie 4 lipca 2018 roku, doświadczyliśmy kradzieży danych przez osoby, które znalazły luki w naszych zabezpieczeniach. Dane, które zostały skradzione dotyczą wyłącznie gry Stronghold Kingdoms i są to adresy-email, nazwy użytkowników oraz zaszyfrowane hasła. Nie przechowujemy żadnych danych finansowych, gdyż wszystkie transakcje odbywają się poprzez zewnętrzne platformy (np. PayPal), więc takie dane nigdy nie były zagrożone. 

Wszelkie luki w zabezpieczeniach zostały usunięte. Opublikowaliśmy wcześniej informację na ten temat, można ją znaleźć tutaj 

Jednakże dowiedzieliśmy się, że niektóre ze skradzionych haseł zostały rozszyfrowane i rozpowszechnione publicznie. Z tego powodu uznaliśmy, że należy ponownie opisać ten problem. 

Jeśli założyłeś konto w grze przed 4 lipca 2018 roku i nie zmieniłeś jeszcze hasła, prosimy, aby to zrobić w tej chwili. Poprzednie hasło nie powinno być więcej używane w połączeniu ze skradzionym adresem e-mail. 

Możemy jedynie zapewnić, że ciężko pracujemy, aby chronić dane naszych graczy. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz usunąć swoje dane i całe konto z gry Stronghold Kingdoms, prosimy o kontakt pod adresem dataprotection@fireflyworlds.com podając swój adres e-mail oraz nazwę użytkownika. Dodatkowo, zapoznaj się z naszymi poradami dotyczącymi dobrego hasła do gry Stronghold Kingdoms. 

Dziękujemy,

Zespół Firefly

Witaj w grze Stronghold Kingdoms

Ogólne pytania dotyczące rozgrywki, dyskusje oraz porady możesz znaleźć pod adresem forum.strongholdkingdoms.com/pl, gdzie możesz się zalogować za pomocą swojej nazwy gracza i hasła.

Pomoc w kwestiach związanych z rozgrywką znajdziesz pod adresem pomoc.strongholdkingdoms.com. Możesz też poprosić o pomoc innych graczy na globalnym czacie, który jest dostępny w menu Ustawienia w prawym górnym rogu aplikacji klienckiej.

Z Pomocą techniczną należy kontaktować się wyłącznie w kwestiach związanych z płatnością, błędami w oprogramowaniu lub poważnymi błędami w grze – support.strongholdkingdoms.com

Najnowsze wiadomości, informacje i konkursy związane z grą Stronghold Kingdoms można znaleźć na naszej stronie na Facebooku – facebook.com/strongholdkingdoms.

Najnowsze informacje o grze można znaleźć na Twitterze, śledząc @fireflyworlds

Zaczyna się Twoja podróż…

Panie, widzę, że zaczynasz nową przygodę. Tym razem możesz stać się władcą, którego będą wielbić tysiące innych lordów. Pozwól, że pomogę Ci podczas tej przygody!

 

Jaki jest cel w Stronghold Kingdoms?
Dominacja na świecie! Oczywiście jest to powiązane z budowaniem wioski od podstaw, odkrywaniem nowych technologii i szukaniem sojuszników. Gra pozwala na wybór wielu dróg rozwoju, możesz być rolnikiem, dyplomatą, kupcem albo wojownikiem.

Czy mogę zarządzać swoim królestwem z różnych urządzeń?
Oczywiście, mój Panie. Możesz grać w Stronghold Kingdoms na komputerach PC oraz Mac, a także na urządzeniach z systemem iOS i Android. Sprawdź oficjalną stronę gry w celu znalezienia odpowiednich linków.

Czy są dostępne inne światy? Czy różnią się czymś od obecnego?
Gra posiada wiele różnorodnych światów, które mogą różnić się mapą lub rodzajem rozgrywki. W każdej chwili możesz dołączyć do innego świata, aby rozpocząć swoją podróż od podstaw. (Uwaga: Niektóre światy nie są dostępne na każdym urządzeniu)

Gdzie znajdę więcej informacji o rozgrywce?
Jeśli masz dodatkowe pytania o różnych aspektach Stronghold Kingdoms, szukaj znaku ? na każdym ekranie, który Cię interesuje. Zawsze możesz też sprawdzić oficjalną stronę Wiki Stronghold Kingdoms

Z poważaniem,
Twój Skryba

Aktualizacja dodająca Turnieje

Turnieje to ograniczone czasowo wydarzenia, w których wszyscy gracze z danego serwera rywalizują w konkretnym zadaniu, np. liczba zabitych wilków. Te aktywności dotyczą praktycznie każdego aspektu gry Stronghold Kingdoms, dlatego każdy gracz znajdzie coś dla siebie.

Turnieje to połączenie krótkich zadań i rywalizacji na całym serwerze, jak w przypadku światów Domination. Wspomnieliśmy o nagrodach? Zalogujcie się do gry i weźcie udział w turnieju, aby wygrać coś dla siebie!

https://strongholdkingdoms-pl.gamepedia.com/Turniej